Katalog agentur od WebTop100

LESENSKY.CZ

Štursova 583/49, 616 00 Brno-Komín

 • Branding
 • Digitální marketing a PPC
 • PR a komunikace
 • Strategie a poradenství
 • Webdesign

Jsme PR a marketingová agentura.

Inspirativní projekty

 • Marketingový slovník Lesensky.cz

  Marketingový slovník Lesensky.cz

  Druhý největší dopravní podnik v České republice se rozhodl pro modernizaci svého webu. Po důkladné analýze následně rovnou poptal nové stránky s důrazem na přehlednost a snadnou ovladatelnost pro všechny generace.

  Klient
  LESENSKY.CZ s.r.o.
  Prohlédnout případovou studii
 • Lesensky.cz – PR 360 pro růst brandu i byznysu

  Lesensky.cz – PR 360 pro růst brandu i byznysu

  Jak repozicovat a posílit brand komunikační agentury s rozumným budgetem a dlouhodobým efektem? Firma Lesensky.cz vznikla v roce 2009 jako PR agentura. Během let pronikla do marketingového byznysu a tvorby webů. Cílem kampaně bylo repozicování brandu z čistě PR na fullservis komunikační agenturu. Důležitým úkolem byla také propagace webových produktů a posílení známosti a postavení značky Lesensky.cz na trhu. K naplnění cílů jsme využili kombinaci PR, výkonostních kampaní, sociální sítě a propojení content marketingu a SEO.

  Klient
  Lesensky.cz
  Prohlédnout případovou studii
 • LOMAX –⁠ nový web s důrazem na brand a použitelnost

  LOMAX –⁠ nový web s důrazem na brand a použitelnost

  Největší český výrobce garážových vrat a přední výrobce stínicí techniky LOMAX poptal kompletní redesign webu. Výsledkem měla být webová prezentace, která nejen skvěle odprezentuje brand společnosti, ale hlavně podpoří obchod a usnadní správu poptávek.

  Klient
  LOMAX & Co s.r.o.
  Prohlédnout případovou studii

Ocenění a úspěchy

 • 2023

  WebTop 100 1. místo v kategorii UX roku

 • 2023

  WebTop 100 2. místo v kategorii SEO roku

 • 2022

  WebTop 100 1. místo v kategorii Firemní web roku

 • 2022

  WebTop 100 3. místo v kategorii Firemní komunikace roku

 • 2018

  WebTop 100 2. místo v kategorii Firemní web roku

Spojujeme efekt PR s výkonností marketingu. V jedné agentuře a s jednou strategií navrhujeme pro naše klienty aktivity, které fungují a dávají smysl. Od roku 2009 pomáháme firmám najít, prezentovat a propagovat silné stránky jejich byznysu. Působíme v České republice i v zahraničí.

Strategie a analýzy

Pomáháme firmám s orientací na trhu. Zjišťujeme, kde se nacházejí a jak funguje byznys kolem nich. Na základě důkladné marketingové analýzy navrhujeme strategii a doporučujeme vhodné aktivity. Získáte tak konkrétní plán, jak, kdy a kolik investovat do marketingu.

Public relations

Budujeme firmám vztahy s novináři, zákazníky a partnery. Umíme najít zajímavé příležitosti pro obousměrnou komunikaci, vytipovat vhodná témata a přetavit je v reprezentativní mediální výstupy. Naše PR agentura vám vytvoří pozitivní mediální obraz a zajistí, aby se o vás mluvilo, psalo a natáčelo.

Marketing

Pomáháme firmám budovat brand, oslovovat zákazníky a zvyšovat prodeje. Marketingové aktivity navrhujeme strategicky a účelně tak, aby plnily stanovené plány a cíle. S našimi kampaněmi vás zákazník rychleji najde a snadněji jej přesvědčíte, aby u vás nakoupil.

Webové projekty

Tvoříme reprezentativní a dobře fungující webové stránky. Naše projekty mají vyladěný webdesign. Díky zkušenostem ze světa komunikace u nás vznikají srozumitelné, důvěryhodné a technicky odladěné weby. Z návštěvníků vašeho webu vytvoříme vaše zákazníky, fanoušky či obchodní partnery.