Katalog agentur od WebTop100

XART

Hlavní 172/95, 624 00 Brno

 • Branding
 • Digitální marketing a PPC
 • E-commerce
 • Video
 • Webdesign

Tvoříme úspěšné weby, e-shopy a aplikace na míru. Realizujeme internetový marketing, který prodává. Navrhujeme značky. Vyrábíme reklamu. Jsme silný tým a rádi pomůžeme i vám.

Inspirativní projekty

 • Efektivní námořnická náborová kampaň roku 2023

  Efektivní námořnická náborová kampaň roku 2023

  Najít schopné pracovníky do digitální agentury na Vysočině se může zdát jako hledání pokladu na moři bez mapy. Stáli jsme tak před velkou výzvou: vytvořit kampaň, která zaujme a přivede naší personalistce kvalitní uchazeče.

  Klient
  XART s.r.o.
  Prohlédnout případovou studii

Ocenění a úspěchy

 • 2023

  WebTop 100 3. místo v kategorii Autentická kariérní komunikace roku

 • 2018

  WebTop 100 3. místo v kategorii Firemní web roku

XART
Promyšlené weby, které nestárnou
Weby stavíme jako domy – vždy začínáme projektem. Používáme vlastní, technologicky vyspělý a uživatelsky jednoduchý redakční systém RE:X a RE:X e-shop. Samozřejmostí je pro nás i následná technologická podpora a pravidelné aktualizace.
Výkonnostní marketing
Komplexní marketingové strategie, to je naše. Zabýváme se PPC kampaněmi, sociálními sítěmi, copywritingem a dalšími cca 20 oblastmi online marketingu. Orientujeme se na cíl a vyhodnocujeme návratnost investic.
Originální grafika
Jsme pověstní špičkovou kreativou. Děláme grafický design od webů přes online reklamy až po obalový design. Moc nás baví i tvorba nových značek nebo „facelift“ stávajících. A ani animace a video nám nejsou cizí.
Vlastní výroba reklamy
Navrhujeme, tiskneme a vyrábíme reklamu. Máme stroje, zkušený tým a know-how pro výrobu tiskovin, cedulí, bannerů, reklamních předmětů, světelné a 3D reklamy, polepů vozů a výloh i potisk textilu. Vše pod jednou střechou.
Vaše data v bezpečí
Poskytujeme datové služby (hosting, e-maily, zálohy). Provozujeme vlastní cloudová řešení v datovém centu na vlastních serverech. Jsme nezávislí na službách třetích stran.