Katalog agentur od WebTop100

SUPERKODERS

Hněvkovského 30/65, 617 00 Brno-jih

 • Development
 • E-commerce
 • Mobilní aplikace
 • Webdesign

Vyvíjíme úspěšné weby, e‑shopy a aplikace, které je radost používat.

Inspirativní projekty

 • Balistas

  Balistas

  Balistas je e‑shop s volně prodejnými zbraněmi, jako jsou vzduchovky, luky nebo kuše. Jde o první český e‑shop s komplexní nabídkou zboží pro střelbu, lov a outdoor a zároveň výhradního dovozce špičkových značek do Česka a Evropy. Cílem projektu bylo sloučit dva e‑shopy, které spolu vzájemně nekomunikovaly, a jeden z nich byl výrazně zastaralý. Důležité bylo zjednodušení administrace e-shopů, možnost přidávat další jazykové mutace a verze e-shopů – to vše z jedné administrace.

  Klient
  BULLET PROJECT s.r.o.
  Prohlédnout případovou studii

Ocenění a úspěchy

 • 2023

  WebTop 100 3. místo v kategorii Ecommerce projekt roku

SUPERKODERS

Začali jsme v roce 2011 jako tým tří frontend kodérů, dnes jsme parta 30 zkušených vývojářů se specializací na frontend i backend. Klientům tak dodáváme kompletní a precizně odladěná technická řešení.

Naše poslání po celou dobu zůstává stejné – vyvíjet technicky precizní weby, e‑shopy a webové aplikace, které plní své obchodní cíle a jsou zážitkem pro uživatele.

Ostatně to můžete sami posoudit, na naši práci už jste nejspíš narazili. Třeba pokud jste si někdy vybírali knížku na e‑shopu Knihy Dobrovský, zájezd na Invia.cz nebo četli článek na iROZHLAS.cz.

Kompletně vyvíjíme weby, e‑shopy, webové aplikace i newslettery.