Registrace do soutěže

Přihláška do WebTop100 2020

Pro přihlášení, prosíme, vyplňte následující formulář. Po jeho odeslání vás budeme kontaktovat a požádáme vás o uhrazení faktury.

Potřebujete pomocnou ruku?

Michal Mládek
Michal Mládek
Manažer projektu WebTop100

(+420) 773 773 817

  Informace o přihlašovateli

  Kontaktní osoba

  Heslo musí mít minimálně 6 znaků a bude sloužit pro přihlášení k editaci vašich projektů.

  Společnost a fakturační údaje

  Přihlášení projektů

  S každým přihlášeným projektem automaticky získáváte
  • Účast pro jednu osobu na výroční konferenci a vyhlášení WebTop100
  • Účast pro jednu osobu na dvou zvolených klubových akcích WebTop100 v průběhu následujících 12 měsíců
  • Sleva na jedno školení Dobrého webu dle vlastního výběru ve výši 2 000 Kč

  O vyplnění detailních informací o jednotlivých přihlašovaných projektech vás požádáme v následujícím kroku

  • Uzávěrka přihlášek do soutěže 14. 6. 2020 (za příplatek 2 000 Kč do 30. 6. 2020)
  • Slavnostní vyhlášení soutěže 19. 11. 2020
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie patří jakákoliv digitální kampaň, která využívá placených komunikačních kanálů a vedla k výborným výsledkům, či dramatickému zlepšení oproti běžnému stavu.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie patří jakýkoliv relevantní instagramový počin, který po estetické, efektivní, nebo nápadové stránce považujete za zajímavý a inspirativní pro ostatní.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Přihlašujte všechna videa, která přispěla ke komunikaci značky a měla vliv na cíle kampaně, ať už byl cíl prodejní nebo zaměřený na zvýšení povědomí a představení produktu nebo jsou videa součástí dlouhodobého obsahu na digitálních platformách.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie se může přihlásit jakýkoliv projekt, jehož hlavním účelem je nahradit rutinní mentální, nebo manuální lidskou práci umělou inteligencí.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie přihlaste jakýkoliv firemní podcast, který je možné považovat za součást komunikačního mixu dané firmy.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie se mohou přihlásit všechny projekty kariérní komunikace,v rámci nichž firmy dbají na maximální uvěřitelnost sdělení. Může jít například o speciální microsite, web, kariérní komunikaci na sociálních sítích.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Podařilo se vám prostřednictvím digitálních kanálů posunout svou komunikaci, změnit a zefektivnit procesy, dokázala nově implementovaná věc přinést nějakou pozitivní změnu? Přihlaste svůj projekt do této kategorie.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie se mohou přihlásit všichni, kteří mají zkušenosti s realizací influencerské kampaně s využitím jakékoliv digitální komunikační plochy.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie patří jakékoliv projekty, které vykazují snahu přiblížit se zákazníkům. Ať už jde o blog, kvalitně zpracované produktové popisky, nebo třeba vyladěnou multikanálovou konzistentní komunikaci. Přihlaste jednoduše cokoliv, co není prvoplánovou snahou něco prodat.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Tato kategorie je vhodná pro firmy, které se starají o své zákazníky ve všech myslitelných formách. Přihlašujte věrnostní systémy, emailingové komunikace, automatizované scénáře, nebo třeba komunikace v sociálních sítích.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Přihlašujte weby, které v uplynulém období prošly jakoukoliv proměnou, která vedla ke zvýšení efektivity. Ať už se jedná o optimalizaci jedné stránky, která po několika iteracích skončila na měřitelném optimu, přes dílčí optimalizace (typicky objednávkový proces) po celkové redesigny.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie patří všechny projekty, které při propagaci svých záměrů pracují s obsahem a využívají efektivně možností digitálních komunikačních nástrojů, ideálně s minimem placených reklamních sdělení.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Do této kategorie patří všechny projekty, které mají za cíl zlepšovat dohledatelnost v přirozeném vyhledávání za účelem zlepšování byznysových výsledků.
  13 900 Kč bez DPH za projekt
  Digitální či multikanálová kampaň se silným zastoupením digitálních kanálů, která netradičním způsobem nebo velkou efektivitou přesáhla běžné kampaně a dosáhla jasně měřitelných nadstandardních cílů.
  Váš projektu bude standardně hodnocen na bodové stupnici dle předem definovaných kritérií pro úspěch. Zakoupením textového hodnocení v rámci přihlášky získáte navíc komplexní písemnou zpětnou vazbu k vašemu projektu přímo od garanta dané kategorie včetně případných návrhů pro zlepšení.
  • Možnost přihlásit 2 projekty do soutěže WebTop100 (v hodnotě 21 800 Kč)
  • Účast pro dvě osoby na výroční konferenci a vyhlášení WebTop100 (v hodnotě 13 900 Kč)
  • Účast pro dvě osoby na čtyřech klubových akcích WebTop100 (v hodnotě 16 800 Kč)
  • 2x vstup na veřejné školení Dobrého webu (v hodnotě 9 000 Kč)
  • Bezplatné zhodnocení stavu zvoleného digitálního komunikačního kanálu odborníky z agentury Sherpas

  Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami.

  shrnutí objednávky

   Celková cena 0 Kč bez DPH
   Platinum klub WebTop100

   Za 25 900 Kč získáte balík plný přihlášek do soutěže, konferencí, networkingu a vzdělávání v hodnotě 66 800 Kč!

   CHCI PLATINUM