Inspirace od WebTop100

Robustní B2B e-shop a nabídkový systém gastro-tip.cz

GASTRO TIP je robustní B2B portál, který slouží primárně B2B partnerům, kteří si přes e-shop gastro-tip.cz mohou nejen nakoupit potřebné vybavení pro svůj projekt, ale mohou získat i projektovou cenu a udělat si konkrétní nabídku pro svého koncového zákazníka s produkty gastro-tip.cz v barvách jejich společnosti.
1
1. místo Ecommerce projekt roku 2022
Lorem ispum

Čeho jsme dosáhli

 • Navýšení obratu
  145%
 • Navýšení počtu nabídek
  100%
 • Navýšení počtu objednávek
  100%
 • Navýšení počtu návštěv
  58%

Hodnocení experta

Celkové skóre 75 %
Uživatelská přívětivost (35 %) 75 %
Komfort ve výběru služeb (30 %) 75 %
Plnění byznys cílů (25 %) 75 %
Inovativnost řešení (10 %) 75 %

Klient

Gastro Tip

Jsme partnerem Vašeho gastro-provozu s ucelenou nabídkou gastronomického vybavení a drobného inventáře. Profesionální úroveň prodeje a odborný servis je zajištěn prostřednictvím sítě prodejců po celé ČR.

Cíle projektu

Moderní, čistý a elegantní webdesign

Napojení na externí ERP systém

Tvorba nového systému pro tvorbu nabídek

Nové administrační rozhraní pro správu obsahu, uživatelů, rolí atp.

Projekt gastro-tip.cz je mým oblíbeným projektem, na kterém společně s kolegy a klientem trávíme měsíčně desítky hodin a i po 2 letech urputné práce nás to nepřestává bavit a rozvíjíme dál grafickou podobu i funkcionalitu.

Antonín Černý Projektový manažer

Vizuální výstupy

 • Webdesign
  1/2 Webdesign
 • Responziv
  2/2 Responziv

Výsledky

145% Navýšení obratu

100% Navýšení počtu nabídek

100% Navýšení počtu objednávek

58% Navýšení počtu návštěv

NETservis je pro nás spolehlivým partnerem, na kterém oceňujeme jejich nasazení, vstřícnou komunikaci a především flexibilitu, díky které se nám společně a rychle podařilo vyřešit jakýkoliv problém. Víme, že se na ně můžeme spolehnout, a to je pro nás na ta nejvyšší hodnota. Těšíme se na další projekty.

Jan Běloch Projektový IT manager

Realizace

Od počátku naší komunikace a výběrového řízení, do kterého nás společnost MASO PROFIT s.r.o. pozvala, jsme měli jasnou představu o realizaci tohoto projektu. Máme totiž rádi každou výzvu a tahle byla velice zajímavá jak svým rozsahem, tak zájmem klienta o moderní zpracování, technologie a celkovým zapálením pro tento projekt.

Během vývoje jsme celý systém několikrát upravovali a ne proto, že bychom něco podcenili, ale zkrátka měl klient velkou touhu celý projekt posouvat k naprosté dokonalosti i za cenu prodloužení doby, kdy se má projekt spustit. Tady zkrátka vyhrála kvalita a funkčnost nad unáhleným spuštěním nedotaženého projektu. V rámci spolupráce jsme vytvořili naprosto robustní B2B systém s velice složitou správou rolí registrovaných uživatelů a největší třešnička na dortu je interní PDF nabídkovač, který umí tvořit nabídky konkrétních zákazníků. U tohoto nabídkovače si uživatel může vybírat barevnost nabídky, přidávat produkty z e-shopu včetně veškerých produktových dat, tabulek, cen, kde část dat pochází z našeho systému Webredakce e-shop a část dat se pravidelně aktualizuje z externího skladového a ekonomického softwaru.

Tento velmi náročný projekt se nám podařilo spustit přesně do roka od podpisu smlouvy a my jsme z toho prostě nadšeni a nekončíme - rozvíjíme celé řešení dál a velice děkujeme klientovi za důvěru, kterou do nás vkládá.

ZOBRAZIT REFERENCI

NETservis s.r.o.

Jsme NETservis a baví nás tvorba e-shopů a webových stránek!

chci se podívat!