Inspirace od WebTop100

E-shop Kulturistika.com

E-shop a webový portál, který nabízí vše, co lze od lídra na trhu očekávat. Je kompletně napojen na ekonomický systém Pohoda a řadu dalších systémů. Vyhledávání běží na technologii Elastic Search.
2
2. místo Ecommerce projekt roku 2023

Čeho jsme dosáhli

 • Zrychlení načítání e-shopu
  92/100
 • Kompletní přenos zákaznických dat
  1 000 000 + záznamů
 • Napojení na externí systémy
  10+

Hodnocení experta

Celkové skóre 89 %
Inovativnost řešení - inspirace pro ostatní (10 %) 75 %
Plnění byznys cílů (25 %) 100 %
Komfort ve výběru služeb spojených s nákupem, dopravou, platebními metodami atd. (30 %) 100 %
Uživatelská přívětivost (35 %) 75 %

Klient

Fitness Trade s.r.o.

Kulturistika.com je český e-shop, magazín a komunitní portál, který se zaměřuje na oblast fitness a zdravého životního stylu. Kromě prodeje sportovní výživy a sportovního oblečení publikuje i velké množství článků z oblasti kulturistiky, fitness a zdravého životního stylu. Součástí webu je také komunitní portál, který umožňuje uživatelům mezi sebou komunikovat, hodnotit svůj fitness progres a především se navzájem motivovat.

Cíle projektu

Přenos kompletních dat z původního řešení e-shopu

Přesměrování všech url adres a zvýšení návštěvnosti

Zrychlení e-shopu

Zjednodušení nákupního procesu

Projekt kulturistika.com nás provází poslední 2 roky prakticky každý den. Jsem rád, že se nám s klientem podařilo najít efektivní technické řešení dřívějších problémů, vymyslet nové funkce, které zpřehlednily nákup a zvýšili konverzní poměr e-shopu.

Ondřej Koláček Jednatel

Vizuální výstupy

 • Domácí stránka
  1/5 Domácí stránka
 • Přehled kategorií
  2/5 Přehled kategorií
 • Supertrenér
  3/5 Supertrenér
 • Detail produktu
  4/5 Detail produktu
 • Lidé a hodnocení
  5/5 Lidé a hodnocení

Výsledky

Mobile first přístup Mobilní verze

Nové platební metody Zefektivnění nákupního procesu

Okamžitá synchronizace mezi ES Pohoda a e-shopem Optimalizace výměny dat

Na závěr chci za celý team kulturistiky a z mého celého srdce ještě jednou poděkovat celému teamu Netservisu, který se nebál přijmout tuto velikou výzvu, nenechal nás ve štychu a nyní snad doufám mohu říci, že se stali našimi přáteli a jsem moc rád, že mám za zády tak silný team s kterým můžeme tvořit další nové věci a také samozřejmě patří poděkování firmě IPEXO bez které by toto vše nevzniklo a která navíc zajišťuje bezproblémový chod Serverů a účetního systému Pohoda. Všichni pracujeme ve společné skvělé symbióze a jedna část bez druhé by nemohla existovat.

Michal Kraml Jednatel

Realizace

Realizace tohoto projektu trvala rok a půl a podílela se na ní skoro půlka našeho týmu. Po velmi obsáhlé vstupní analýze jsme se pustili do tvorby grafiky, následného převodu grafiky do HTML šablon a programování jednotlivých modulů. Kulturistika.com není jenom e-shop s fitness zbožím, ale má i velmi složitě řešený provizní systém pro svoje zákazníky, komunikační centrum, slevové kupóny, magazín a supertrenéra, kde si každý klient může nechat udělat jídelníček či trénink na míru. 

NETservis s.r.o.

Jsme NETservis, navrhujeme a děláme e-shopy a weby na míru.

Více informací