Katalog agentur od WebTop100

Obsahová agentura

Husova 255/8, 602 00 Brno-střed

 • Branding
 • Content Marketing
 • Digitální marketing a PPC
 • Social Media
 • Strategie a poradenství
 • Video

Jsme specialisté na obsahový marketing a copywriting. Tvoříme smysluplný obsah, který funguje dlouhodobě – vysvětluje, vzdělává, baví.

Inspirativní projekty

 • Mini akademie pro začínající podnikatele

  Mini akademie pro začínající podnikatele

  Od výzkumu přes tvorbu konceptu až po natočení video lekcí, sepsání článků a desítek dalších výstupů. Nejoblíbenější české fakturační službě iDoklad jsme kompletně dodali obsah do on-line miniakademie pro začínající podnikatele. Výsledek hodnotí pozitivně jak klient, tak účastníci akademie, kterých je za tři měsíce už přes tisíc.

  Klient
  Solitea, a.s.
  Prohlédnout případovou studii

Ocenění a úspěchy

 • 2022

  WebTop 100 3. místo v kategorii Obsahový marketing roku

 • 2019

  WebTop 100 1. místo v kategorii Obsahový marketing roku

 • 2018

  WebTop 100 1. místo v kategorii Obsahový marketing roku

Obsahová agentura
Postaráme se o funkční komunikaci mezi vaší značkou a zákazníky. Jsme specialisté na obsahový marketing a copywriting – víme přesně, jaké formáty, typy a kanály využít a jak. 

Dokazujeme, že žádný obor není nudný. Jako doma jsme v situacích, kdy má značka silnou konkurenci, je na neprošlapaném trhu nebo s komplikovaným produktem, o kterém se zákazník rozhoduje měsíce nebo roky.

Rutinně spolupracujeme se špičkami ve svých oborech a dokážeme se napojit na rozběhnuté procesy a spolupráce – od mediálky po brand stratégy. 

Z klientů sundáváme to náročné. Obsah vymyslíme, naplánujeme, ale také dodáme a zajistíme jeho konzistentní produkci. Jsme externím obsahovým oddělením.

Klienti u nás nejčastěji poptávají tyto služby:

Copywriting webů
Systematicky otextujeme B2B portály, prodejní weby s unikátní tonalitou i rozsáhlé korporátní weby o stovkách stran.

Kompletní obsahové projekty
Vymyslíme a postavíme vaše vlastní on-line médium, firemní časopis nebo specializovaný obsahový hub.

Správa sociálních sítí
Postaráme se o vaše sociální sítě – od konzultace po kompletní správu Facebooku, Instagramu a LinkedInu. Včetně community managementu a detailních reportů.

Tonalita a práce se značkou
Najdeme a propíšeme ducha vaší značky do e-mailů, letáků i příspěvků na Facebooku. Tak vás každý na první pohled rozezná od konkurence.

Audity, analýzy a strategie
Odhalíme, jak si vedete v komunikaci, identifikujeme slabé stránky i příležitosti a sestavíme obsahovou strategii. Budete mít trvale jasno v tom, co a jak dělat.

Audiovizuální produkce
Vymyslíme vám systém webinářů, natočíme případové studie nebo vyprodukujeme podcasty. Ve vlastním ateliéru i u vás ve firmě.

Konzultace a školení
Vedle jednorázových konzultací a pravidelných odborných školení nabízíme také rozvoj copywriterů a zaškolení do používání sociálních sítí.