Katalog agentur od WebTop100

Mindshare

Školská 693/28, 110 00 Praha 1

  • Branding
  • Content Marketing
  • Digitální marketing a PPC
  • Grafický design
  • Social Media
  • Video

Jsme globální mediální agentura.

Ocenění a úspěchy

  • 2020

    WebTop 100 1. místo v kategorii Brandová kampaň roku

Jsme celosvětová mediální agentura s 9 300 zaměstnanci v 86 zemích s různými názory, kulturami a vášněmi. Spojuje nás touha vytvářet nové mediální zážitky pro naše klienty a jejich zákazníky a při tom se bavit.

Co děláme

Moderní marketing vyžaduje více než jen plánování a nákup médií.

Account Management & Leadership

Jsme partneři s přidanou hodnotou. Pomáháme klientům rozvíjet se v médiích i v byznyse. Naše týmy poskytují dokonale vyvážené hodnoty pro každého klienta – performance a brand marketing, globál a lokál, data a purpose.

Content & Partnerships

Hlavním pohonem Digital Content je správa sociálních sítí, influencer marketing a tvorba obsahu pro naše klienty. Pro vaše kampaně na sociálních sítích navrhneme a zrealizujeme řešení od vymyšlení konceptu, zajištění produkce vizuálů až po community care a spolupráci s influencery. Řídíme také speciální cross-channel kampaně, díky nimž spojíme znalosti z jednotlivých kanálů a klient pozitivně těží z promyšleného propojení všech aktivit.

Data & Analytics

Komplexní datové a analytické služby, od reportingu, datové vizualizace tržních i klientských dat, vyhodnocování efektivity kampaní, až po atribuční či ekonometrické modelování.

Insights & Culture

Kvantitativní i kvalitativní výzkum zaměřený na analýzu trhu, značky, chování cílových skupin a tvorbu mediálních publik. Získávání a kombinování závěrů z výzkumů, dat klienta i třetích stran pro tvorbu strategií a jejich aktivaci napříč mediálními platformami.

Performance Marketing

Strategie, plánování, nákup a optimalizace všech digitálních médií. Dělat Google, Facebook nebo Seznam nestačí. Pro dosažení nejlepších výsledků pro naše klienty hledáme ta správná publika, ať už se nachází kdekoli.