Katalog agentur od WebTop100

Follow Bubble

Františka Křížka 362/1, 170 00 Praha 7

  • Content Marketing
  • Digitální marketing a PPC
  • Social Media
  • Strategie a poradenství
  • Video

Jsme obsahová agentura Bubble. Navrhujeme a vytváříme obsah tak, aby bavil lidi a zároveň prodával.

Ocenění a úspěchy

  • 2018

    WebTop 100 3. místo v kategorii Obsahový marketing roku

Umíme kouzlit s obsahem. Víme, jak zkrotit obsah pro každou značku. Ušijeme jí témata přímo na tělo. Postaráme se, aby se o ní mluvilo. V tom nejlepším smyslu slova.

Always-on komunikace

Dlouhodobě se postaráme o obsah na váš Facebook, YouTube i další sítě, magazíny, blogy nebo o podporu prodeje. Přesně podle toho, co je pro vás důležité.

Kampaňová komunikace

Ušijeme pro vás kampaně všech střihů - prodejní, imageové nebo ke zvýšení viditelnosti značky nebo produktu. A kdo ví, možná si vzájemně sedneme natolik, že se z jednorázovky stane láska na celý život.

Tvorba obsahu

V týmu máme copywritery, designéry, stratégy, ilustrátory, kameramany i fotografy. Ti pro vaši značku vytvoří první poslední - od textů a fotek a videí až po kompletní blogy a komunikační plány.

Správa médií

Obsah tvoříte proto, aby byl vidět. Náš mediální tým ho dostane do povědomí na sociálních sítích, vyhledávačích nebo i na YouTube. Média máme pod drobnohledem a kampaně průběžně optimalizujeme k dokonalým výsledkům.

Influenceři

Dostaneme váš obsah na profily nejvlivnějších a nejrelevantnějších lidí. Stejně jako u všeho ostatního, i v tomto případě je jen na vás, jestli spolu budeme pracovat na jednotlivých kampaních, nebo dlouhodobě.

Webový tým

Zajistíme pro vás přípravu nového webu i webových aplikací, ale třeba i edukační hry. Naši webdesignéři, UXáci, vývojáři i kodéři se už teď nemůžou dočkat!