Katalog agentur od WebTop100

Comin.cz

Na Šafránce 1819/29, 101 00 Praha 10

  • Content Marketing
  • Digitální marketing a PPC
  • Grafický design
  • SEO
  • Webdesign

Již 20 let jsme našim klientům trpělivým, spolehlivým, flexibilním partnerem.

Ocenění a úspěchy

  • 2019

    WebTop 100 3. místo v kategorii Nejefektivnější digitální řešení roku

Společnost Comin.cz, s.r.o. nabízí komplexní řešení pro firemní WWW prezentace, internetové aplikace a kreativní kampaňové koncepty především pro klienty z oblasti automotive. Pomáháme klientům identifikovat příležitosti a rozvíjet platformy, které jim usnadní cestu k jejich zákazníkům. Hlavní důraz klademe na péči o autentické spojení mezi značkami našich klientů a jejich zákazníky.

POSKYTOVANÁ ŘEŠENÍ

Návrh, vedení a marketing úspěšného digitálního projektu se nespoléhá jen na jednu dovednost, proto k vývoji našich řešení přistupujeme vždy týmově. Vše, co děláme, je poháněno technologií, kterou spolu s designem vždy navrhujeme tak, aby celek fungoval chytřeji, rychleji a efektivněji. Od nás nedostáváte pouze řešení, dostáváte to správné řešení, které přináší očekávané výsledky.

Internetové aplikace

Převést vaše představy do reality jde rychleji, než jste si mysleli. Naše dlouholeté zkušenosti nám vždy dávají dostatek prostoru pro volbu toho správného nástroje, platformy či procesu.

Webové prezentace

Náš přístup k web designu je rafinovaně jednoduchý. Zaměříme se na vaši cílovou skupinu a navrhenme řešení, které v ní vyvolá doslova uživatelský zážitek. A vám poskytne jasně měřitelné výsledky.

Internetové kampaně

Propojíme kreativitu a autentičnost s výsledky a úspěchem. Naší specialitou jsou velmi efektivní kampaňové Landing page zaměřené na generování obchodních příležitostí.