18. ročník

To nejlepší z digitálního marketingu


Klubový večer WebTop100 – červen 2011

Téma: SLA - jak, proč, kdy a s kým?

Termín: Čtvrtek, 9. června 2011 od 17:00

Místo konání: Hotel Adria, Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 (mapa)


Klubové večery jsou určeny pro Platinum členy a členy Inspirace WebTop100. Více informací o možnostech zúčastnit se vám poskytneme na tel.: 775 854 238 nebo e-mailu: petra.pangracova@webtop100.cz.

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Program večera

V rámci druhého klubu roku 2011 se dovíte jak nastavit řešení SLA pro webové aplikace, pro služby internetového marketingu a pro technický provoz webu.

Prezentujícími na červnovém klubu budou:

  • Josef Šlerka - SLA pro pro webové aplikace
  • Luboš Plotěný - SLA pro internetový marketing
  • Miroslav Marek - SLA pro technický provoz webu

Josef Šlerka - Ataxo Interactive

Josef Šlerka

JOSEF je zběhlý divadelník, vystudovaný estetik, doktorand informační vědy, šéf softwarového vývoje ve společnosti Ataxo Interactive a učitel nových médíí na Univerzitě Karlově. Všechny jeho zájmy se protínají v jednom bodě: symbolické analýze. Způsob, jak člověk žije symboly a jak tento svět analyzovat, mapuje jak ve svých sémiotických textech, tak ve vývoji analytických nástrojů. V současnosti se proto věnuje především strojové analýze přirozeného jazyka a nejrůznějším aspektům sociálních médií.

LinkedIn profil

Luboš Plotěný - Dobrý web

Luboš je ředitelem konzultační a poradenské agentury Dobrý web. Je autorem knihy Budování úspěšného firemního webu. Vytvořil několik úspěšných internetových obchodů a u některých z nich se zároveň stará o jejich internetovou propagaci a další rozvoj. Je držitelem titulu Google Analytics Individual Qualification, členem předsednictva Prague ACM SIGCHI, občasného sdružení zaměřeného na user experience. Luboš Plotěný je také členem komise výkonnostního marketingu v rámci SPIRu.

LinkedIn profil

Miroslav Marek - MEDIA FACTORY Czech Republic

Mirek je v současnosti šéf vývojového oddělení MEDIA FACTORY Czech Republic a.s. kde sestavil nový vývojářský tým a je architektem některých produktů společnosti. V letech 2004 až 2008 působil jako hlavní programátor přední hostingové společnosti FORPSI, kde se specializoval na vývoj interních systémů a automatizaci řady procesů.

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Partneři WebTop100

Hlavní partner
Mediální partneři
Partneři soutěže
Pořadatel

Produkce

Více informací o partnerech »