18. ročník

To nejlepší z digitálního marketingu


Klubový večer WebTop100 – červen 2010

Téma: Customer Intelligence na webu

Termín: Čtvrtek, 10. června 2010 od 17:00

Místo konání: Hotel Adria, Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 (mapa)


Klubové večery jsou určeny pro Platinum členy a členy Inspirace WebTop100. Více informací o možnostech zúčastnit se vám poskytneme na tel.: 775 854 238 nebo e-mailu: petra.pangracova@webtop100.cz.

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Program večera

Případové studie využití Customer Intelligence

  • Popis principů a možných cílů Customer Intelligence
  • 2 případové studie ze zahraničí
  • Lessons learned – co si ze zákaznických dat odnést za poznatky a jak je využít

Lucie Staňková (SAS)

Lucie Staňková pracuje ve společnosti SAS v Praze jako Business Consultant pro oblast Customer Intelligence. Před svým nástupem do SASu pracovala na centrále významné finanční instituce. V posledních 3 letech zastávala pozici CRM managera a vedla tým 8 podřízených. Řídila veškeré x‑sellové a up‑sellové kampaně přes všechny kanály a jejich koordinaci napříč třemi portfolii zákazníků – bankovní, portfolio zákazníků splátkové společnosti a leasingové portfolio. Podílela se zároveň na projektech vývoje nových produktů nebo přímo na CRM projektech (segmentace, prediktivní modely). V SASu pracuje od září 2008 a zúčastnila se přípravné fáze implementace CRM řešení u několika nadnárodních finančních institucí.

Právní ohledy využití dat o návštěvnících a zákaznících

  • Několik příkladů, kdy a jak lze zacházet s osobními údaji z webu
  • Jak si připravit právní zázemí pro sběr osobních údajů
  • Pavel Pešek rád diskutuje o možných právních záludnostech, proto velká část jeho přednášky bude využita na otázky účastníků a diskusi nad tématem

Pavel Pešek (Sitronics Telecom Solutions)

Po dvou letech v advokacii Pavel Pešek v roce 2005 odešel do společnosti Eurotel Praha spol. s r.o. (Telefónica O2), kde odpovídal za právní podporu Sales aktivit v oblasti telekomunikací, služeb Premium SMS (Content), ATX, M‑payments a za činnost v pracovní skupině M‑Commerce v rámci APMS. V říjnu 2007 přešel do společnosti Vodafone Czech Republic a.s., kde odpovídal za nové služby a produkty pro Mobile Advertising (lokalizační služby) ve spojení s problematikou M‑payments, obsahových služeb (Content) a lokalizačních služeb. Od července 2009 do dnešního dne pracuje pro společnost SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic a.s. jako Legal Derpartment Director, kde dále využívá a rozvíjí dosavadní zkušenosti v oblasti fungování mobilních operátorů při prodeji a dodávání billingových systémů po celém světě (v ČR pro Vodafone).

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Partneři WebTop100

Hlavní partner
Mediální partneři
Partneři soutěže
Pořadatel

Produkce

Více informací o partnerech »