18. ročník

To nejlepší z digitálního marketingu


Klubový večer WebTop100 – listopad 2009

Téma: Nové možnosti webové analytiky

Termín: Čtvrtek, 19. listopadu 2009 od 17:00

Místo konání: Hotel Adria, Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 (mapa)


Klubové večery jsou určeny pro Platinum členy a členy Inspirace WebTop100. Více informací o možnostech zúčastnit se vám poskytneme na tel.: 775 854 238 nebo e-mailu: petra.pangracova@webtop100.cz.

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Diskutovali

Lukáš Zaplatílek (EtNetera)

Martin Petrášek (eMerite)

Petra Kalábová (MAGNET Blancheporte), Pavel Jašek (Dobrý web)

Lukáš Zaplatílek, User Experience Designer, EtNetera

Absolvent magisterského studijního programu Inženýrská informatika na Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Internetový nadšenec, který při studiích prošel několika menšími firmami jako externí spolupracovník a od roku 2006 působí ve společnosti ET NETERA. Postupně se usadil na pozici User Experience Designéra a nyní navrhuje přístupná a použitelná uživatelská rozhraní. Dále se věnuje nástrojům k analýze návštěvnosti (zejména Google Analytics), SEO, SEM a sociálním sítím.

Martin Petrášek, ředitel eMerite, s.r.o. (nar. 1976)

Původním povoláním novinář, v roce 1996 začal podnikat v marketingovém poradenství, postupně zejména internetovém. Webové analytice se věnuje od roku 2001, o rok později spoluzaložil společnost eMerite, která pomáhá vytvářet použitelné a úspěšné internetové stránky desítkám významných institucí a firem. K životu a k práci přistupuje v duchu slov amerického generála George Pattona: „Jestliže myslí všichni stejně, potom někdo nemyslí.“

Petra Kalábová, MAGNET Blancheporte

Petra Kalábová působí na pozici marketingového specialisty ve společnosti CEMOD-CZ a.s., zabývající se zásilkovým obchodem v České republice, na Slovensku a na Ukrajině. V rámci firmy pracuje na internetových prezentacích značek MAGNET Blancheporte, MAGNET 3Pagen a 3Suisses. Je zodpovědná za on-line marketingové aktivity ve všech zemích a webovou analytiku. Vystudovala marketing a obchod na EkF VŠB-TUO.

Pavel Jašek, konzultant, Dobrý web

Pavel se zaměřuje na vyhodnocování efektivnosti webů pohledem webové analytiky a navrhuje změny, které prospívají obchodním výsledkům našich klientů. Intenzivně se také zajímá o internetový marketing, obzvláště hodnocení výkonu reklamních systémů. Je držitelem titulů Google Advertising Professional a Google Analytics Individual Qualification. Pavla můžete potkat na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde aktuálně studuje Informatiku.

Máte-li zájem o kompletní prezentace z klubových večerů, staňte se Platinum členem nebo členem Inspirace WebTop100.

Partneři WebTop100

Hlavní partner
Mediální partneři
Partneři soutěže
Pořadatel

Produkce

Více informací o partnerech »