Katalog agentur od WebTop100

Internet Projekt

Vinohradská 1511/230, 100 00 Praha 10

  • Webdesign
  • Digitální marketing a PPC
  • SEO
  • Development
  • E-commerce
  • Strategie a poradenství

Jsme česká digitální agentura, certifikovaný Sitecore Platinum Partner pro Česko a Slovensko a implementátor technologií OpenText.

Ocenění a úspěchy

  • 2021

    WebTop 100 2. místo v kategorii Digitální transformace roku

Specializujeme se na vývoj webových aplikací, portálů, e-commerce a konzultace k produktům společnosti Sitecore.

Portály, weby a mikrostránky

Zjednodušte svým editorům správu dokumentů, publikujte několika kliknutími a sami zaveďte funkce do nového redakčního systému. I bez technických znalostí a týdny trvajících konzultací s externími dodavateli.

E-shopy a e-commerce řešení

Každý návštěvník vašeho webu s sebou přináší informace, které jsou klíčem k vyššímu obratu. Přejděte od dohadů k jasným faktům. Zjistěte, co vaše klienty zajímá a jaký obsah vám přináší největší zisk.

Omnichannel a multichannel

Co kdyby vaši klienti své žádosti vyřídili online z pohodlí domova a vy byste při jejich zpracování ušetřili desítky hodin? Co kdyby místo návštěvy pobočky stačilo vyplnit formulář v aplikaci?

Intranet a extranet

Zrychlete komunikaci se svými klienty, ulehčete zaměstnancům výměnu dokumentů a zpráv. S privátním webovým portálem oddělíte citlivé informace od veřejných, zlepšíte vztahy na pracovišti i se zákazníky a ušetříte hodiny času.

Internet Projekt jako Sitecore Platinum Solution Partner

Zajistěte svým klientům webový portál, který přinese zisk a každý měsíc ušetří automatizací marketingu a služeb stovky hodin práce.

Digitální strategie a konzultace

Zhodnoťte své investice do platformy Sitecore na maximum. Proměňte ji ve výkonný marketingový nástroj: zvyšte obrat své firmy o desítky procent, zjednodušte svou administrativu. Nebo ji využijte k digitalizaci služeb – a ušetřete zákazníkům hodiny čekání ve frontách.